Je jen na nás, zda se šíření koronaviru COVID-19 zpomalí. Nikdo, včetně mladých a zdravých lidí, by se v toto období neměl účastnit žádných větších setkání

Prana-200C Premium plus

Kód: 009
Neohodnoceno
24 700 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
30.8.2021

Model pro veřejná zařízení: stravovací zařízení, zábavné a vzdělávací instituce, sanatorie, lázně, sauny, kancelářské prostory, call centry, hotelové a turistické komplexy, náboženské budovy (chrámy) atd.)

Doporučená plocha prostoru do 120 m2

Objem přívodu vzduchu do 185 m3/hod (současně s odsáváním).

Objem odsávání vzduchu do 177 m3/hod (současně s přívodem).

Energetická účinnost až 93%.

Hladina hluku od 13 dB.

Spotřeba energie od 4 do 91 Wh.

Doplňková funkce Mini topení.

Řízení pomocí dálkového ovladače, stmívače (reostatu) a také pomocí mobilní aplikace pro Android a iOS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2020-04-05_144542                     

2020-04-05_165324

 

 

 

VÝHODY

 • Použití měděného tepelného výměníku - rekuperátoru tepla.
  Měď, která je přírodním antiseptikem, zabraňuje hromadění škodlivých bakterií v pracovním modulu. Nezhoršuje se, nekoroduje a má jeden z nejvyšších koeficientů tepelné vodivosti.

 • U modelů domácí série převáží množství přiváděného vzduchu (je větší o 10% než množství odváděného vzduchu), aby se zabránilo zpětnému tahu.

 • Rekuperační jednotka PRANA provádí skvělou práci samostatně, zatímco kompenzuje práci výfukových kanálů v kuchyni a v koupelně.Tím zajišťuje současný přívod a odvod vzduchu. Dva proudy vzduchu dovnitř a ven, které se vzájemně nedotýkají.
  (Na rozdíl od toho je vyžadováno dvou reverzních ventilátorů, aby se zabránilo otravě spalovacími produkty. Je to náročnější a méně energeticky výhodné.)

 • Kompaktní velikost - celý pracovní modul je skrytý v tloušťce stěny, je vidět pouze ventilační mřížku.
 • Jednoduchá a rychlá instalace. Specialisté instalují vzduchový rekuperátor po dobu 2 hodin. Snadná údržba systému.
 • Významné úspory energie. Ušetříte až 30% elektřiny na topení v zimkě a až 70% elektřiny na chlazení v létě. 

 • Provozní režim AUTO, AUTO PLUS. Díky inteligentnímu smart-ovládání se ventilační systém přizpůsobí specifickým potřebám konkrétní místnosti a automaticky upraví požadovaný provozní režim kdykoli. Systém neustále sleduje stav vzduchu v místnosti. Na základě informací ze senzorů provádí rekuperátor v režimu „AUTO“ automatické řízení bez zásahu člověka. Systém v tomto režimu je nejúčinnější, energeticky nejvhodnější a celkem autonomní.

 • Funkce Mini topení zajišťuje správnou funkci zařízení při extrémních teplotách až do -30 ° C. V „nočním“ režimu „mini-topení“ zvyšuje teplotu přiváděného vzduchu po fázi regenerace na +6/7 ° C (další spotřeba 55 W). Při extrémních teplotách zabraňuje funkce „mini-topení“ tvorbě ledu na externím ventilátoru.

 • Senzory. PRANA bude vás informovat o aktuální teplotě vzduchu v místnosti a venku, atmosférickém tlaku, úrovni aktuální účinnosti jednotky a také o příp. znečištění filtru. 
  Automaticky sleduje zvýšenou úroveň vlhkosti a vyrovnává ji s požadovanými hodnotami a detekuje přítomnost nebezpečných plynů ve vzduchu, jako je oxid uhličitý CO2 a CO, Radon, únik plynu z plynového zařízení a různé alergeny (pyl).

 • Nový design s vnitřními a vnějšími ventilačními mřížkami, které poskytují ventilačnímu systému další ochranu před prachem, pylem a deštěm. 
 • Pohodlný ovládací systém s reostatovým spínačem nebo dálkovým ovládáním pomocí mobilní aplikace pro Android a iOS.

 • Férová a přijatelná cena za konkurenceschopný poměr ceny a kvality.

Doplňkové parametry

Kategorie: POLOPRŮMYSLOVÁ SÉRIE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: