Je jen na nás, zda se šíření koronaviru COVID-19 zpomalí. Nikdo, včetně mladých a zdravých lidí, by se v toto období neměl účastnit žádných větších setkání

Detektory vlhkosti: ano nebo ne?

  • Hlavním cílem PRANA a jejích produktů je vytvořit zdravé mikroklima, které poskytuje dostatečnou a nezbytnou úroveň kyslíku a přírodních iontů a udržuje stabilní vnitřní teplotu budovy pomocí měděného tepelného výměníku.
  • Naše výrobky jsou také zaměřeny na prevenci nadměrné vlhkosti vzduchu, který často způsobuje plísně a plísně.
  • Plísně a houby nejen negativně ovlivňují vzduch, který dýcháte, což má škodlivé účinky na zdraví, ale také negativně ovlivňují údržbu domu, což nás nutí provádět ekonomicky vysoké opravy a údržbu.
  • Na základě našich cílů je snazší pochopit, proč je instalace čidla vlhkosti v našich ventilačních systémech nesprávná.
  1. Jak již bylo vysvětleno, ventilační systémy Prana se kromě eliminace problému s nadměrnou vlhkostí starají o vytvoření „čistého vzduchu“ ›› bohatého na kyslík, přirozené ionty a málo bakterií a roztočů, tento systém nebude fungovat, pokud byl systém vypnut detektorem v nepřítomnosti překročení posledně uvedeného.
  2. K vytvoření profesionálního a správného systému větrání vlhkosti uvnitř budovy potřebujeme instalovat snímače vlhkosti nejen uvnitř systémů větrání, ale také na různých místech uvnitř budovy. Tento detekční systém bude složitý a nákladný, což je v rozporu s našimi principy jednoduchosti, spolehlivosti, bezpečnosti a trvanlivosti.
  3. Spotřeba energie našich systémů Prana je tak snížena (od 6 do 32 W), že instalace senzoru vlhkosti nebo časovače nevede pouze k ekonomickým úsporám, ale negativně ovlivňuje správnou spolehlivost ventilačních systémů.